Dikey Perde

Genellikle ofis, iş yeri, hastane ve fabrikalarda kullanılan bir perde çeşidi olup alüminyum, PVC, kumaş seçenekleri ile kullanılan mekâna farklı bir görünüm kazandırır.

Dikey perdeler yüksek tavanlı ve geniş camlı evlerde de kullanılmaktadır. İstenilen ölçüde güneşten yararlanabilmek için oluşturulan dikey perde mekanizması, gelen güneş ışığına istenilen yön ve açıyı verebilmektedir. Alüminyum ray üzerinde kolayca hareket ettirilebilir ip mekanizması ile sağa-sola ya da ortadan iki yana olarak açılma özelliği gösterir.

Dikey Perde Montaj

Dikey kumaş bant vagonları mekanizma üzerinde sabit hale getirildikten sonra tavana veya duvara montajı, tecrübeli ekibimiz tarafından yapılır. İstenen ölçülerde istenilen zamanda teslimat seçenekleri ile zaman kaybını ortadan kaldırarak sizi istediğiniz mekana kavuşturacağız. Dikey perde montajının itina ile yapılması kullanım açısından perdelerinize daha uzun ömür katacaktır.

Dikey Perde Modelleri

Dikey perde modellerinden en çok tercih edilen PVC dikey perdeler, uzun ömürlü ve kolay temizlenebilirliği açısından daha çok kullanılmaktadır. Sade renkte olan PVC perdelerde logo, manzara veya desen çalışmalarımız da olabilmektedir.

Kumaş dikey perdelerin alüminyum ray üzerinde düzgün durabilmesi için etek ağırlıkları ayarlanmış ve savrulmasının engellenmesi için önlem alınmıştır. Bu perdeler özellikle çok yüksek ve geniş mekânlarda daha sık kullanılmaktadır.

Alüminyum perdeler ise temizliği silinmesi kolaydır. Dikey alüminyum perdelerde birçok renk seçenekleri mevcuttur.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Dikey perde İstanbul ilinde bizden sorulur. Avrupa yakasında tüm bölgelere hizmet veren firmamız ile çalışmak isterseniz eğer, İstanbul’un diğer bölgelerinde de ücretsiz keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Perdede kalitede ödün vermeyen firmamızın, dikey perde katalog seçeneklerini görmek için ve perde avantajlarını yakalamanız için, internet sitemizden bizi takip edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Perde satın almak için ev dekorasyonuna uygun seçimler yapılması gerekiyor. Bu nedenle sizde mağazamıza gelerek perde montajı, perde sistemleri, perde çeşitleri, dikey perde nedir, mekanizması modelleri ve fiyatları hakkında bilgi alma imkanına sahipsiniz. Anında mağazamıza gelerek ayrıntılı hizmetler hakkında mağaza sorumlularından bilgi alarak evinizi baştan sona tadilat yaptırabilirsiniz.

18 Haziran 2016
580 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?