Stor Perde

Tavana monte edilen alüminyum bir boru üzerine sarılan kumaşın yaylı ve zincirli bir mekanizma yardımı ile aşağı-yukarı hareket ettirilmesidir. Kumaşın sabit ve gergin durabilmesi için alta tarafı da bir profil ile daha desteklenmiştir.

Stor Perde Kumaşları ve Özellikleri

Genellikle evlerde cotton ve polyster kumaşlar kullanılmaktadır. İş yerlerinde ise black- out kumaş türleri kullanılmaktadır. Black- out kumaşın arkası PVC ile kaplı olduğundan ışığı geçirme olasılığı sıfırdır. Yatak odalarında da kullanılabilmektedir.

Stor Perde Modelleri

Eşsiz desenleri ve trende uygun yüzlerce çeşit ürün rengini, siz değerli müşterilerimiz için uzman dekoratörlerimiz ile hazırladık. Stor perde modellerinin, stor perde renklerinin şıklığını evinize yansıtabilmemiz için, katalog örnekleri ile kartelalarımızla, evinize ve dekoratif açıdan eşyalarınıza en uygun olan ürünü seçmenize yardımcı oluyoruz.

Kumaşının geniş ve çizgili desenli olması sebebiyle stor perde ismini alan ve evlerde popülerliğini artıran zebra stor perde, katlanan havalı duruşu ile diğer tercih edebileceğiniz perde çeşitlerimizdendir. Aynen zebralar gibi birbirine uyumlu iki rengi içinde barındırmaktadır. Bir renk çizgisi kumaş iken diğer renk çizgisi tüldür. Stor zebra perdelerin çubuklu ve çubuksuz iki çeşidi vardır. Usta eller tarafından istediğiniz renk ve ölçüde hazırlanmaktadır.

Uyum ve aynı renk kombinasyonuna dikkat edenler içinde, stor perde takımı çeşitleri ile evinizin her bölümünde aynı ihtişamı yakalamanızı sağlıyoruz.

Stor Perde Taç

Özel apre kumaşı ile lekelerin üzerinde tutulmasını engelliyor ve toz tutmuyor. Işık sayesinde kendini yenileyen son teknoloji geliştirilmiş kumaşıyla yemek buharı veya sıçrayan lekeler artık sorun olmaktan çıkıyor.

Stor Perdede Yeniliğin Tek Adresi

Stor perde modelleri 2016 seçenekleri ve 2017’ye damgasını vuracak en gözde perde tasarımlarıyla ile uzman ekibimiz ile her zaman sizin yanınızdayız.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Stor perde İstanbul ilinde bizden sorulur. Avrupa yakasında tüm bölgelere hizmet veren firmamız ile çalışmak isterseniz eğer, İstanbul’un diğer bölgelerinde de ücretsiz keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Stor perdede kalitede ödün vermeyen firmamızın, stor perde katalog seçeneklerini görmek için ve stor perde avantajlarını yakalamanız için, internet sitemizden bizi takip edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

18 Haziran 2016
605 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?