Duvardan Duvara Halı

Gerek ev dekoru gerekse de sağlık açısından son dönemin en popüler dekorasyon ürünlerinden birisi de duvardan duvara halı modelleridir.

Duvardan duvara halının sıcaklığı, konforu ve şıklığını evinize, ofisinize ve mağazanıza taşıyın. Geniş ürün yelpazesi ile her zevke ve her bütçeye hitap eden duvardan duvara halı modelleri sizleri bekliyor.

Duvardan Duvara Halı Avantajları

+ konforlu
+ sınırsız renk ve desen seçeneği
+ estetik duruş
+ ses yalıtımlı
+ ısı yalıtımlı
+ sağlıklı
+ hijyenik
+ antibakteriyel
+ antistatik
+ kolay temizlenme

Duvardan Duvara Halı Fiyatları

Duvardan Duvara Halı fiyatları, modelleri, çeşitleri, markaları ve ölçülerine göre değişiklik göstermektedir. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçin.

Duvardan Duvara Halı Modelleri

Bukle, velür, scroll & tip sheared, rip, shaggy, halıfleks, fuar, karo, logolu, çocuk, protokol, jet ve yat halısı gibi bir çok model ve çeşitlerimiz mevcuttur.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Duvardan Duvara Halı hizmetlerinde öncü firmayız. Avrupa yakasında tüm bölgelere hizmet veren firmamız ile çalışmak isterseniz eğer, İstanbul’un diğer bölgelerinde de ücretsiz keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Halı kalitesinden ödün vermeyen firmamızın, duvardan duvara halı katalog seçeneklerini görmek için ve halı avantajlarını yakalamanız için, internet sitemizden bizi takip edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Duvardan Duvara Halı satın almak için ev dekorasyonuna uygun seçimler yapılması gerekiyor. Bu nedenle sizde mağazamıza gelerek veya iletişime geçerek modelleri ve fiyatları hakkında bilgi alma imkanına sahipsiniz. Anında mağazamıza gelerek ayrıntılı hizmetler hakkında mağaza sorumlularından bilgi alarak evinizi baştan sona tadilat yaptırabilirsiniz.

Duvardan duvara halı döşetirken nelere dikkat etmeliyim?

Taşımada Dikkat Edilecek Hususlar
Duvardan duvara halılar her ne şekilde taşınırsa taşınsın ( asansör, merdiven dahil ) asla katlanmamalı ve kırılmamalıdır. Katlama ve kırılmalar ileride potlukların oluşmasına neden olabilir.

Döşenecek Zemin Şartları
Halı döşenecek zemin düzgün olmalı, rutubetli olmamalı ve zeminde kimyevi artıklar bulunmamalıdır. Zemindeki hatalar döşenecek halıyı olumsuz yönde etkiler.

Halı kaplanacak yerlerin mevcut zemin kaplamalarının, halı döşenmeden önce iyice incelenerek kaplama için uygun olup olmadığı tespit edilmelidir. Halının döşeneceği ortam temizlenmiş, rutubetsiz olmalıdır. Rutubetli zemine döşenen halınız çekme ve koku sorunu yaratabilir.

Döşeme
Halının altına bir halı alt malzemesi döşenmelidir.
Halı döşenirken oda ısısı 18/35 º C ve nem oranı % 10-65 olmalıdır.
Döşenecek halıda katlanma ve buruşmayı önlemek amacıyla halı rulosu açılarak taze havayla teması sağlanmalı ve bu şekilde bir süre dinlenmeye bırakılmalıdır. Halı döşeneceği ortama mümkünse 24 saat önce getirilmelidir.

Üretimde, partiler arasında doğal nedenlerle, ufak ton farklılığı olabilir. Lotları farklı olan halılar yan yana döşenirse görünümü bozulabilir. Lot numaraları her ürünün üstünde barkod etiketinde bulunmaktadır. Sipariş verirken satıcınızı bu konuda uyarın.

Halımızın, keçeli gerdirme veya tam yapıştırma teknikleriyle döşenmesi tavsiye edilir. Halıyı yere yapıştırmak için kullanılan tutkal ile ilgili ürünler sağlığa zararsız olanlardan seçilmelidir. Yerden ısıtmalı zeminlerde, keçeli gerdirme döşeme tekniği kullanılmalıdır. Ek yerleri özenle birleştirilmelidir. (ekleme bandı veya yapıştırıcı ile) Kapı girişlerine çıtalar konmalıdır. Halı trafik yönüne paralel döşenmelidir.

Döşemem hatalarından firmamız sorumlu değildir. Halının döşenmesini takiben oluşabilecek yırtılma, delinme ve benzeri şikayetlerden firmamız sorumlu değildir. Bu nedenle döşeme sırasında halınızı kontrol ederek satıcınızı uyarınız. D/D halılar, yer kaplama malzemeleri olarak tasarlanmış ve üretilmiştir.

Uygun döşemenin, halınızı ürün özelliklerini muhafaza etmesi açısından büyük önem taşır. Dolayısıyla overlok yapılarak, kenarları elle işlenerek v.b. şekilde kullanılan halılar garanti kapsamından çıkar.

 

27 Aralık 2016
1.088 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?