Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

5

Yıldızlı Perde Dekorasyon, sektörde 1994 tarihinden bu yana İstanbul ve Türkiye’nin bir çok iline laminant parke, masif parke, zebra & stor & dikey perde, pvc döşeme, ahşap & mikro jaluzi, stor sineklik, halı, sistre ve cila, yerli & ithal duvar kağıtları, trend mutfak tasarımları, asma tavan, alçıpan, boya, tam kapsamlı dekorasyon ve komple tadilat işlemleri üzerine faaliyetlerini tamamen müşteri ilişkileri üzerine kurmuş, müşterilerin sadece ihtiyacı olan ürüne ve hizmete değil aynı zamanda hizmet sonrası desteğede büyük bir titizlikle önem vermiştir.

Yıldızlı Perde Dekorasyon sadece ürün/hizmet odaklı değil ‘Müşteri Odaklı’ çalışma prensibi ile referanslarını kendisi için başarı olarak elde etmiştir.

Ev, iş yeri, dükkan, ofis, mağaza, villa ve tüm mimari yapılar için sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Verdiğimiz tüm hizmetlerin, kurulması ve yerine montajı; modern sistemler için, gerekli donanıma sahip ve yeni teknikleri kullanabilen uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Yıldızlı Perde Dekorasyon değişen müşteri istek ve beklentileri, gerçekleştirilen ekip çalışmaları ile analiz edilerek projelendirilir.

Amacımız; değişimi yöneterek müşteri istek ve beklentilerini sürekli karşılamak, yeni çözüm ve hizmetlerle müşterilerimizi geleceğe taşırken hizmet verdiğimiz her alanda daima güçlenerek büyümektir.

Vizyonumuz
Bulunmuş olduğu sektörde lider firma olma yolunda hızlı ve kendinden emin adımlar atarak, sahip olduğu deneyimleri daha güçlü projelere taşımak.

Misyonumuz
Bulunduğumuz sektörde faaliyet gösteren bir firma olarak sürekli artan hizmet kalitesi ve sınırsız müşteri memnuniyetini sağlamak, bu sayede müşterilerinin güvenini alarak birlikte planlar yapmak, sorunsuz, hizlı çözümcü projeler uygulayıp kaliteli hizmetler sunmak.

Değerlerimiz
Saygın ve dürüst olarak algılanmak, müşteriyi birinci sıraya koyarak en iyi hizmeti vermek, karşılıklı güvene dayalı iş olanakları sağlamak, müşterilerine verdiği sözleri zamanında yerine getirmek ve sorumluluklarının neler olduğunun bilincinde olmak.

Kalitemiz
Şunu iyi biliyoruz;
İhtiyaçlarınızı, beklentilerinizi doğru belirleyip,
En uygun çözümü alternatifleriyle sunarak,
Kusursuz uygulamasını gerçekleştirmenin ardından;

Ürünün kalitesini “sadece” mükemmel Müşteri Hizmetleri ile arttırabiliriz.