Laminat Parke

Ağaç sektöründe ki talaş ve kırpıntı ürünlerinin preslenmesiyle oluşan ve orta tabanı ahşap kompozit yapı kaplanıp aşınma ve dekoratif tabanları ile meydana gelen bu ürülerin, dik yönlerde yapıştırılması ile imal edilmesine işlemlerine laminat parke denir.

Laminat Parke Üretimi ve Güvenceleri

Dekorasyonda laminat parke seçimi, son yıllarda en çok tercih edilen zemin kaplaması olmakla beraber doğal ve özgün malzeme yapısıyla temizliğe katkısı büyüktür. Peki ‘’Laminat parke de hangisi iyi ?’’ diyorsanız, en son teknoloji ile üretilen ve en iyi malzeme yapısı kullanılan ürünlerimiz E1 standartlarına göre üretilmekte ve kansorejen madde içermemektedir. Üretiminde kağıt ve ağaç reçinesi kullanılan bu ürün çevreci ve uzun ömürlüdür. Parkelerin birleştirilmesi esnasında parafin kullanıldığı için, parkeler döşenen yeri rutubetten uzak tutar ve rahatlıkla döşenen laminat parke kaplamalarınız sudan etkilenmez ve kabarma yapmaz.

Laminat Parke Şıklığı Yansıtacak Model ve Renk Seçenekleri

Kolay çizilmez, rengi solmaz ve leke tutmaz, sigara ateşinden etkilenmez laminat parke çeşitlerimizle, yaşam alanınıza güzellik katakacağız. Afzelia parke, natural parke, akağaç parke, kiraz rengi parke, İtalyan ceviz rengi parke, maun parke, füme rengi meşe parke, elma rengi parke ve daha bir çok parke çeşidi ile sizlere sınırsız renk ve desen seçenekleri sunuyoruz. Mdf kaplı laminat parke süpürgeliklerinizi de 4 cm, 6cm, 9cm seçenekleri ile parke renginizle uyumlu olarak ontajını yapıyoruz. Mekanınıza aksesuar özelliği kazandıran süpürgelikler daha bulunduğunuz ortama güzellik katacaktır.

Laminat Parkede Size Sağlayacağımız Avantajlar

Firmamız parkelerinizi, en uygun malzeme kullanarak geleneksel ve modern dekorasyon tarzlarına göre tasarlamaktadır. Tecrübeli ekiplerimiz, kullanılacak alana en uygun laminat parke renklerini kullanıp size estetik, pratik, fonksiyonel ve dayanıklı bir ürün sunuyor ve müşterilerimize laminat parke kartelalarıyla, gerçeği ile birerbir yapacakları parke renklerini ve kalitesini gösteriyor.

Laminat Parkede Uygun Fiyat Seçenekleri

Laminat parke her şey dahil fiyatları ile müşteri memnuniyetini baz alarak işin başlangıcından işin bitimine kadar siz değerli müşterilerimize ekonomik ayrıcalıklar sunuyoruz. Parke döşeme fiyatlarımız ürün seçeneklerine göre değişmekte olup uygun fiyat garantisi ile istemiş olduğunuz ölçülere göre fiyat teklifi veriyoruz.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Avrupa yakasında tüm bölgelere hizmet veren firmamız ile çalışmak isterseniz eğer, İstanbul’un diğer bölgelerinde de ücretsiz keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Laminat parke markalaşan ve kalitede ödün vermeyen firmamızın laminat parke katalog seçeneklerini görmek için internet sitemizden bizi takip edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

18 Haziran 2016
1.114 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?