Plise Perde

Düet perdeden farklı olarak tek katlı, yüksek dayanımlı kumaştan imal, göz alıcı dokusuyla pencerelerinize ayrı bir hava katan plise perdelerimiz ile yaşam alanlarınızı renklendirin. Esnek bir yapıya sahip olduğundan dolayı dar bölgelere, tavanlara, üçgen ve dairesel yapıdaki pencerelere rahatlıkla uygulanabilir.

Üçgen, geometrik şekilsiz pencerelerde de çok kullanışlı bir sistemdir. Kumaş özellikleri stor perdelerde olduğu gibi tül, blackout (karartma), screeen (sun screen) olarak üçe ayrılır.İsteğe göre tül ve güneşlik olarak çiftli olarak uygulama yapılabilmektedir. Dilerseniz tül kısmını kullanarak evinize dekoratif bir hava katmanız mümkündür. Ya da güneşlik kısmını çekip odanızı, mekanı tamamen karartabilirsiniz.

Plise Perde Avantajları

Enerji Tasarrufu Sağlar
Özellikle yazın güneş ışınlarını keser ve içerinin ısınmasını azaltır. Bu da klimanızın daha az elektrik harcamasının ve tasarruf etmenizi sağlar.

Dekoratif ve Estetiktir
Görünüm olarak dekoratif ve son moda trendlere sahip olma imkanı verir.

Özel Teknik Tekstil Kumaş
Polyester olan plise perde,içeriğinde bulundurduğu kir-su tutmaz ve alev almaz yapısı ile uzun ömürlüdür. S.D.S plise perdeler son teknoloji makineler ile S.D.S tarafından katlanmaktadır.Kolay Temizlik
Kumaş özelliğinde bulunan özel kaplama, kir tutmaz özelliği içeriri ve bu özellik plise perdenizi kirlenmeden uzun süre kullanmanızı sağlar.Sadece nemli bir sünger ile temizlik yapılır.

Hali Hazırda Takılı Cam Balkonlara Uygulayabilme Özelliği
Sadece cam balkona imalat sırasında değil, daha önceden takılmış bütün katlanır cam balkon sistemlerine uygulanabilmesi de, diğer önemli özelliklerinden biridir.

Uygulanabilir Boyutlar
Plise perde tek parça olarak max en: 150 cm , max yükseklij: 235 cm ‘e kadar uygulanabilmektedir.

Ayrı Olarak Takılabilme İmkanı
Her bir cam kanada , ayrı cam kanatların her birine ayrı ayrı montajı yapılır ve kullanımda sadece istenilen kanattaki plise perde açılıp kapatılır.

Çift Yönlü Çalışma İmkanı
Sistemi isteğinize göre, aşağıdan yukarıya veya yukarıdan aşağıya çalıştırabilirsiniz.

Cam Üzerinde İstenile Yerde Durdurma Olanağı
Cam üzerinde plise perdeyi istenilen yerde durdurma özelliği ile kullanımda çok daha fonksiyonellik sağlar.

Plise Perde Montaj

Plise Perdenin en büyük özelliği, montaj sırasında vida ve matkaba ihtiyaç duyumadan cama uygulanabilmesidir. İstenen ölçülerde istenilen zamanda teslimat seçenekleri ile zaman kaybını ortadan kaldırarak sizi istediğiniz mekana kavuşturacağız. Plise perde montajının itina ile yapılması kullanım açısından perdelerinize daha uzun ömür katacaktır.

Plise Perde Fiyatları

Plise Perde (duette perde) normal stor perde ve jaluzi perdelere göre biraz pahalı olduğu için çok yaygın değildir. Bu anlamda bir çok firma bu perdenin varlığından dahi haberdar değildir ve bu tarz tavan camlarına uygunsuz sistemler yapılmakta ve daha sonra kullanamayıp paranızın çöpe gitmesine sebep olmaktadır. Bu sebepten dolayı baştan pahalı bir sistem gibi görünse de diğer sistemlere göre çok uzun yıllar kullanıldığı için daha uygun ve tasarruflu bir sistemdir.

Plise Perde Modelleri

Tespitlerimize göre özellikle son yıllardır birkaç desende ucuz çin malı plise perdeler piyasaya sürülmüştür. Bu çin malı ürünlerü ne sağlık açısından nede kullanım açısından kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Mekanizmalarında bozulma ve kumaşlarda yırtılma gibi sorunlarla karşılaşmanız muhtemel bir durum. Tasarruf yapmak adına çin malı alan kişiler malesef 2-3 sene içerisinde yaptırdıkları plise perdeleri çöpe atmak zorunda kalıyorlar ve bu ürünlerin tamiri çok zor. Bundan dolayı firmamız çin malı plise perdeleri tavsiye etmemektedir.

Ücretsiz Keşif Hizmeti

Plise Perde için İstanbul ilinde öncü firma biziz! Avrupa yakasında tüm bölgelere hizmet veren firmamız ile çalışmak isterseniz eğer, İstanbul’un diğer bölgelerinde de ücretsiz keşif hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Perdede kalitede ödün vermeyen firmamızın, plise perde katalog seçeneklerini görmek için ve perde avantajlarını yakalamanız için, internet sitemizden bizi takip edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Perde satın almak için ev dekorasyonuna uygun seçimler yapılması gerekiyor. Bu nedenle sizde mağazamıza gelerek perde montajı, perde sistemleri, perde çeşitleri, plise perde nedir, mekanizması modelleri ve fiyatları hakkında bilgi alma imkanına sahipsiniz. Anında mağazamıza gelerek ayrıntılı hizmetler hakkında mağaza sorumlularından bilgi alarak evinizi baştan sona tadilat yaptırabilirsiniz.

 

27 Aralık 2016
1.054 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?