Sarıyer

Anasayfa » Sarıyer

Sarıyer Perdeci & Dekorasyon

Günümüzde dekorasyon ve yenilemeler evlerimiz, ofislerimiz ve mağazamızda büyük önem taşımaktadır. Dekorasyonu oluşturan unsurları seçmek, evinizde, ofisinizde ve mağazanızda iyi bir görünüm elde etmek, kullanacağınız malzemelerle ve çalışmakta olduğunuz firmayla bağlantılıdır.

Sarıyer ve çevre bölgelere hizmet veren firmamız geniş ürün yelpasi sayesinde ve verdiğimiz hizmetlerin gerekli donanımlarına sahip olması sebebiyle piyasada açık ara öndedir. Firmamız evlerinize en iyi dekorasyonlar tasarlayacak ve evinizi modaya uygun bir ev haline getirecektir.

Dekorasyonumdan memnunum ancak evimde, ofisimde, mağazamda yenilenmesi gereken ve onarılması gereken yerler var diyorsanız sizler için bu alanda da sizlere dekorasyon ve komple tadilat işlemiyle hizmet vermekteyiz.

Sarıyer ve Çevre Bölgelere Hizmet Götürüyoruz

Firmamızda sayısı azımsanmayacak kadar hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetler dekorasyon ve yenilemede bizlerin tam donanımlı olmasını sağlamakla kalmıyor sizlerin başka firmalara ihtiyacının olmamasına yardımcı oluyor. Firmamız Sarıyer ve tüm çevre bölgelere uzmanlığı olan diğer hizmetleri laminant parke, ahşap jaluzi, masif parke, stor perde, dikey perde, zebra perde, pvc yer döşeme, halı, stor sineklik, mikro jaluzi, sistre yanı sıra cila, yerli ithal duvar kağıtları ve halıdır.

Ürünlerimiz ve fiyatlarımız ise en çok merak edilenlerdendir. Ürünlerimizin fiyatlarını markaları, boyutları ve malzemeleri belirleyebilmektedir. Yani ürünlerimizde tek markayla çalışmıyoruz. Bu fiyat çeşitliliğimiz sizlere alışveriş yapmanızda kolaylıklar sağlayacaktır.

Yani bu hizmetleri baştan aşağı okuduğunuzda evinizin dekorasyonu için başka neye ihtiyaç duyarsınız ki? Evet evinizin dekorasyonunda bu hizmetler hariç bir firmada güvene , deneyime ve profosyonelliğe ihtiyaç duyarsınız. Bu yüzden firmamız sizler için piyasada en kapsamlı hizmet sunan firmalardandır.

Firmanızı Nasıl Bulabilirim?

İstanbul Avrupa yakasında bulunmamızla beraber hizmetimizi kısıtlamıyoruz. Sizlere tüm bölgelere hizmet sunduğumuzu özellikle vurguluyoruz. Firmamıza gelip alacağınız ürünler hakkında detaylı araştırmalar yapabilirsiniz. Renk çeşitlerine, modellerine, markalarına ve benzeri birden fazla özellikleri karşılaştırabilirsiniz.

Eğer firmamıza gelemiyorsanız bizim için çok önemli değil. Neden mi? Çünkü biz İstanbul’un tüm bölgelerine keşif hizmeti sunuyoruz. Firmamız sizin ayağınıza kadar gelsin siz hiç yorulmayın. Ürünleri aldıktan sonra ilgilenen olmuyor ve ürünlerin garantisi verilmiyor diyorsanız biz işimizin garantisini ücretsiz desteğimizle verdiğimizi belirtmek isterim. Ücretsiz desteğimizle sizlerin tercih ettiği ilgili firma profilini oluşturmuş olduğumuzu firmamızla çalışarak daha iyi anlayabilirsiniz.

Sarıyer Bölgesi ve tüm bölgerelere sunduğumuz hizmetler arasında laminant parke, masif parke, zebra & stor & dikey perde, pvc döşeme, ahşap & mikro jaluzi, stor sineklik, halı, sistre ve cila, yerli & ithal duvar kağıtları, trend mutfak tasarımları, asma tavan, alçıpan, boya, tam kapsamlı dekorasyon ve komple tadilat işlemleri yer alıyor.

Diğer hizmet bölgelerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın!