Ulus

Anasayfa » Ulus

Ulus Perdeci & Dekorasyon

Firmamız gün geçtikçe kalitesine kalite katan büyüyen ve ürün ağı iyi olan bir firmadır. Dekorasyon yapmak için sağlamış olduğunuz malzemeler ne kadar çeşitli olursa müşterilerinize sunmuş olduğunuz kolaylıklar daha fazla olur. Dekorasyonda kullanılan laminat parke, ahşap jaluzi, halı, masif parke, stor perde, dikey perde, zebra perde, pvc yer döşeme, mikro jaluzi, stor sineklik veya duvar kağıtları gibi çoğaltılabilecek birden fazla ürün satışı ve hizmeti sunmaktayız. Tüm bu imkanlar dekorasyonda birleşince ortaya güzel bir resim ortaya çıkıyor. Bunun yanı sıra özellikle sizlere duyurmak istediğimiz önemli hizmetlerden biri de komple tadilat işlemi. Firmamız bunlarla yeterli kalmayıp evlerinizi komple tadilat işini de yapabilmektedir

Ayrıca yaptığınız işin çeşitliliği kadar ürünlerinizin de çeşitliliği işinizde önemli yer önemli yer tutar. İhtiyacınız olan ürünleri mağazalarımızdan rengine, boyutuna, modeline, markasına, fiyatına ve evinizin fiziksel durumuna göre seçebilir, tercih seçeneklerinin fazlalığıyla alışverişinizi keyifle yapabilirsiniz.

Ulus, Etiler, Ortaköy Tüm Bölgelere Hizmet Götürüyoruz

Firma olarak müşterilerimizi her zaman düşünmekte olduğumuzu belirtmek isterim. Her geçen gün yeni hizmetler ve yeni markalarla ürün yelpazemizi genişletiyoruz. Fakat moda ve dekorasyon sürekli gelişim sağladığından bizlere oturmak yok. Uzman kadrolarımız modayı yakından takip edip sizlere bu konuda destek oluyor.

Firmamızda mağazalarımızda bulunan ürünlerin çeşitliliği müşterilerimize olan sorumluluğumuzu yerine getirmek adına bizim için yeterli değildir. Müşterilerimizin bizlerin mağazalarına, ahşap jaluzi şubelerine gelememeleri durumunda ücretsiz keşif hizmeti kullanarak kendilerini özel hissetmelerini sağlıyor olmamamızda bir diğer husustur. Bu hususta evinize uygun dekorasyon siz müşterilerimiz için çok fazla uzakta değildir. Ayrıca müşterilerimizin bizlerin aracılığıyla aldığı ürünler veya yaptırdığı işlemler alışveriş bittikten sonra bitmemektedir. Firmamız bu noktada da siz müşterilerimize ücretsiz destek vererek sizlerin memnuniyetini yüksek tutmaktadır.

İş Yerimiz Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Peki firmamızın bulunduğu yer neresidir? Firmamız Şişli bölgesinde yeralmakla beraber İstanbul’un tüm ilçelerine; Ulus, Etiler, Ortaköy, Sarıyer ve tüm çevre bölgelere hizmet vermektedir. Bir çok ilçeden iş yerlerimize ulaşabilir ve anlatmış olduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. En güzel evlerde istediğiniz dekorasyonlarla oturmanız dileğiyle.

Ulus Bölgesi ve tüm bölgerelere sunduğumuz hizmetler arasında laminant parke, masif parke, zebra & stor & dikey perde, pvc döşeme, ahşap & mikro jaluzi, stor sineklik, halı, sistre ve cila, yerli & ithal duvar kağıtları, trend mutfak tasarımları, asma tavan, alçıpan, boya, tam kapsamlı dekorasyon ve komple tadilat işlemleri yer alıyor.

Diğer hizmet bölgelerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın!